RVU nieuws

Zaterdag 2 januari 17:30 uur NIEUWJAARSRECEPTIE! Vanaf 16 uur 7 tegen 7-toernooi voor Senioren, Dames en Junioren! Bekendmaking van de naam van onze nieuwe hoofdtrainer ! Het memorabele jubileumjaar van RVU is alweer bijna verstreken, Graag willen wij onze wensen voor het nieuwe jaar aan U uitspreken. Een goede gezondheid wensen wij aan U allen, Evenals een sportief jaar waarin onze leden lekker mogen ballen. Tijdens de donkere dagen wensen wij U allen een gezellig samenzijn, En hopen U in het nieuwe jaar wederom te mogen verwelkomen. Op het veld of langs de lijn. Ons streven voor 2016 is opnieuw een loyaal clubgevoel, Leden, sponsoren en vrijwilligers werken allen mee aan dit doel. Wij wensen dan ook eenieder met een rood-wit hart, Dat 2016 mag beginnen met een geweldige start. En dat alles waar jullie ook maar van dromen, Tezamen met veel geluk en liefde, mag uitkomen.   Bij deze nodigt het bestuur U uit om samen een toast uit te brengen op het nieuwe jaar Zaterdag 2 januari 2016 staat vanaf 17:30 uur het nieuwe bier koud klaar. Vanaf 16 uur worden traditioneel op ons sportpark weer enkele wedstrijden gespeeld. Vanaf 17:00 uur zal de Dj met opzwepende muziek zorgen dat zich niemand deze avond verveelt.   Het bestuur van RVU wenst U Prettige Kerstdagen en een Gelukkig 2016 !!!   7 tegen 7-toernooi voor aanvang van de Nieuwjaarsreceptie! Vanaf 16 uur wordt er een 7 tegen 7-toernooi gespeeld op ons sportpark. Aan dit toernooi nemen de speelsters van ons dameselftal, de A- en B-junioren, onze Veteranen en de spelers van onze Seniorenelftallen plaats. Iedereen dient zorg te dragen voor zijn eigen wedstrijdshirt,- broek en kousen. Ten behoeve van de wedstrijden worden hesjes verstrekt. Einde toernooi is om 17:15 uur.   Mededelingen: –          Het hoofdbestuur en onze huidige hoofdtrainer Fer van Melsen hebben in goed onderling overleg besloten om hun samenwerking met het oog op het voetbalseizoen 2016-2017 niet te verlengen; –          Tijdens de Nieuwjaarsreceptie zal ook worden stil gestaan bij het stoppen van de bestuurswerkzaamheden van André Boesten, Marco Persoon en Rosanny Ubachs en het afscheid van onze vrijwilliger Jos Ubachs; –          Met ingang van 1 januari 2016 is RVU een vijfjarige overeenkomst aangegaan met het bierbedrijf AB InBev. Dat betekent dat het merk Jupiler vanaf Nieuwjaarsdag leidend in onze kantine is. Binnenkort zullen onze leden en begunstigers hieromtrent nader worden ingelicht. –          A.s. zaterdag 2 januari zal tijdens onze Nieuwjaarsreceptie de naam van onze nieuwe hoofdtrainer bekend worden gemaakt;     Programma januari 2016 Hervatting trainingen: 1e, 2e en A1: op dinsdag 5 januari om 19:30 uur   Oefenprogramma: Zondag 10 januari a.s. 11:00 uur Voerendaal 1 – RVU 1                                           11:00 uur RVU 2 – A1 Zondag 17 januari a.s. 11:00 uur Sc. Jekerdal 1 – RVU 1   Competitie: Zondag 24 januari a.s. 14:30 uur ZSV 1 – RVU 1 Zondag 31 januari a.s. 14:30 uur RVU 1 – SSS’18   RVU-LOTERIJ In de maanden november en december zullen bestuursleden en leden van onze vereniging weer huis-aan-huis loten in Rothem, Weert en Mariënwaard verkopen. Een lot kost 0,50 Eurocent. Er zijn vier geldprijzen te winnen. 1e prijs : 100 Euro 2e prijs:    75 Euro 3e prijs:    50 Euro 4e prijs:    25 Euro Tijdens onze Nieuwjaarsreceptie zal de trekking van onze loterij 2016 plaats vinden. Volgende week worden de winnende nummers bekend gemaakt.   Activiteitenkalender Loterij                                                                                 November/december 2015 Nieuwjaarsreceptie                                                      Zaterdag 2 januari 2016 vanaf 17:30 uur Spellenavond                                                                  Vrijdag 15 januari a.s. vanaf 21:00 uur Carnavalsavond                                                                              Vrijdag 29 januari 2016 vanaf 20:30 uur

Lees vorig bericht

Help de Kloomp naar de finale van het LVK

Lees volgend bericht

Nieuws van de IVN Jeugdgroep gemeente Meerssen