MIC B1 stelt zich voor

Hallo wij zijn de B1 van MIC. Ons team bestaat uit 12 enthousiaste speelsters die al heel wat jaren samen spelen. Op dit moment staan we ongeslagen op de eerste plaats in onze competitie. Ons team wordt gekenmerkt door een goede verdediging en mooi samenspel. Ons team bestaat uit: Emma, Joyce, Britt, Britte, Gabby, Julie, Maud, Lisa,  Veerle, Sem, Lonneke en Renee. Ons team staat onder begeleiding van  Miranda, Katja en Daniëlla.

Wij trainen op Dinsdag van 18:00 t/m 19:30 en op Donderdag van 17:45  t/m 19:15 beide dagen in de sporthal Marsana in Meerssen.

Mocht je zaterdag 16 januari om 13:25 niks te doen hebben kom ons  gerust aanmoedigen tegen de nummer 2 DHC Meeuwen we hopen jullie daar  te zien!

Lees vorig bericht

Top 111 strikt nog meer Limburgse Toppers

Lees volgend bericht

Twee Bestuursleden stichting Radio Televisie Meerssen opgestapt