BRUG-M maakt zich zorgen over samenwerkingsgesprek met Valkenburg

Partij BRUG-M laat weten dat ze de gang van zaken rondom verkennende gesprekken met de gemeente Valkenburg, afkeurt.
Onlangs liet de gemeente weten in een persbericht in overleg te gaan met Valkenburg over intensieve samenwerking om onze gemeente toekomstbestendig te maken.

Spoedoverleg:
BRUG-M vindt de verklaring van de gemeente maar vaag en vol van ambtelijke taal. Verder maakt de partij zich zorgen over een onlangs gehouden spoedbijeenkomst van alle fractievoorzitters. Deze bijeenkomst zou “ad hoc” in het leven zijn geroepen omdat het college zich zorgen maakt over de toekomst van onze gemeente.

Duidelijkheid:
“Als je het wil hebben over herindeling, benoem dat dan en ga allereerst het gesprek aan met de eigen gemeenteraad zodat je met deze de aanwezige knelpunten kunt bespreken” stelt BRUG-M in haar reactie. De partij zegt dat momenteel de verkeerde volgorde wordt gehanteerd.

Eigen standpunt:
De partij meldt overigens zeker geen tegenstanderte zijn als het gaat om een gemeentelijke herindeling en zegt voldoende signalen uit de Meerssense samenleving te krijgen als mogelijke oplossing voor allerlei problemen binnen onze gemeente

Lees vorig bericht

Limburgse Griffiersdag In Meerssen

Lees volgend bericht

IVN jeugdgroep bezocht Wildpark Gangelt