Bijeenkomst Toerisme in onze gemeente

Maandagavond is door de gemeente een bijeenkomst gehouden over toerisme in onze gemeente. De woonkernen van de gemeente Meerssen hebben toeristen veel te bieden op het gebied van natuur, kunst, cultuur, evenementen, monumenten en fiets- en wandelmogelijkheden. Wethouder Volders opende de bijeenkomst waarna diverse sprekers vanuit hun eigen invalshoek het toerisme onder de aandacht brachten. Meerssen als Green Destination, de groei van camping ’t Geuldal tot vakantiepark en werden de resultaten van een bewonersonderzoek in relatie tot toerisme gepresenteerd. Na de pauze konden er vragen gesteld worden. De bijeenkomst is bezocht door 23 personen waaronder een aantal ondernemers uit de gemeente.

Bijeenkomst toerisme Leopoldskerkje

Lees vorig bericht

KPN: storing grotendeels voorbij, 112 weer bereikbaar

Lees volgend bericht

Speed and Sound Fest spektakel in de zon