Vragen CDA rondom IKL alsnog beantwoord

In april heeft de CDA-fractie vragen gesteld over verleende opdrachten aan het IKL (Instandhouding Kleine Landschapselementen). Dit in samenhang met de affaire Vrehen die is beschuldigd van belangenverstrengeling en het doorsluizen van subsidies naar zijn eigen bedrijf in de periode dat hij directeur was van het IKL.

Antwoorden
Na enige vertraging zijn nu de antwoorden gegeven. Zo was er de vraag of ten tijde van de opdrachten die door onze gemeente zijn gegeven, Herman Vrehen nog in dienst was bij het IKL. Het IKL had in onze gemeente opdrachten gekregen zoals het onderhoud van nestkasten, het overzetten van padden en het snoeien van hoogstamfruitbomen. Gebleken is dat deze opdrachten niet plaats vonden toen de voormalig directeur Herman Vrehen in dienst was van het IKL.

Tegoed
Nu het IKL failliet is verklaard, zijn de werkzaamheden tot op heden nog niet uitgevoerd terwijl er al zo ‘n 26.000 euro’s betaald zijn. De gemeente gaat bekijken wat de curator van het IKL hierin kan gaan betekenen.

Lees vorig bericht

Herfstsferen opsnuiven in het Beneden Geuldal

Lees volgend bericht

Minister Visser brengt bezoek aan Meerssen